Karrier

CONTROLLER

Feladatok:

  • Előállítási és általános költségek tervezése és követése
  • Termékek önköltségének teljes körű kalkulációja (elő-, utókalkulációk)
  • Eredménytervezés (eredménykimutatás, mérleg)
  • Eredmény- és költségelemzések, terv-tény kimutatások elemzése, nyomon követése
  • Vezetői beszámolók, controlling riportok készítése
  • Terv-tény összehasonlítások
  • Sales mutatók kalkulációinak ellenőrzése, prezentációk összeállítása
  • Beruházások gazdaságossági vizsgálata
  • Költségcsökkentési projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (számvitel, pénzügy előny)
  • Analitikus gondolkodásmód
  • SAP rendszer felhasználói szintű ismerete
  • Alkalmazkodóképesség az új kihívásokhoz és ötletekhez
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Számviteli vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat

Jelentkezni magyar- és angol nyelvű önéletrajz megküldésével a következő e-mail címen: info@ntkft.hu

VILLANYSZERELŐ

Feladatok:

  • a géppark elektromos és elektronikai területeinek karbantartása, javítása

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • ipari létesítményben szerzett legalább 5 év szakmai gyakorlat
  • önálló munkavégzés
  • rugalmasság, terhelhetőség

Előnyök:

  • PLC ismeret

Jelentkezni önéletrajz megküldésével a következő e-mail címen: info@ntkft.hu